sinterklaasVijf december is bijzondere dag. De naamgever van onze school viert zijn verjaardag en dat is traditiegetrouw een groot feest. De kinderen doen er alles aan om de Sint warm te ontvangen a.s. vrijdag en hem een fijn feest aan te bieden. Veel werk wordt er altijd gemaakt van de surprises, een middel om elkaar iets te gunnen!

Na Sint hebben we weer een bijzonder feest: Kerstmis. We herdenken en vieren de geboorte van Jezus als vredesvorst en voorbeeld. Iedereen heeft recht op respect, naastenliefde, elkaar troosten en helpen. Een licht zijn voor een ander: de “sterrenregen” zal ons daarbij helpen.
En met Kerst vieren we met Maria en Jozef de geboorte van Jezus! Als we echt de andere mens centraal stellen en niet onszelf, zal er echt iets veranderen. In de wereld om ons heen zie je veel fout gaan, vanuit het ik-gerichte. We zullen samen moeten leven! Dat moeten we kinderen van jongs af aan leren.