De voorbereidingen voor Schalkhaar Life zijn in volle gang. In het weekend van 25 t/m 27 mei staat ons dorp weer in het teken van dit prachtige feest, waarbij voor iedereen wat te beleven valt. Voor de kinderen staan de bekende onderdelen op het programma, maar dan net even anders! Zo starten we vrijdag uiteraard met de optocht voor de allerkleinsten. Al dan niet verkleed lopen zij een rondje door het dorp op hun versierde fietsjes, skelters, skeelers, kortom: alles wat rolt!  Maar ook de kinderen tot en met groep 8 kunnen weer meelopen met de zelf versierde vlaggen. Het wordt weer spannend! Wie vindt het gouden ticket in zijn of haar zakje en mag namens de klas met de vlag lopen! De activiteiten op zaterdag zoals de CreaDoe workshop en Game & Adventure blijven gehandhaafd. De kindervoorstelling wordt dit jaar net even anders. We organiseren een “Stuif es in” met o.a. kinderdisco en bingo. Wat er precies te doen is, blijft nog even geheim, maar het belooft een heel gezellige middag te worden.