Op vrijdagochtend 13 maart komen twee vrijwilligers van het Kiran Fonds nog een keer naar onze school. Ze zullen komen vertellen hoe de dagen van de kinderen in Nepal eruit zien en wat er tot nu toe met het door de Nicolaasschool opgehaalde geld gedaan is. We hebben al gehoord dat er in ieder geval een nieuwe schoolbus gekocht is, zodat de kinderen weer veilig naar school kunnen. Als dank voor de bijdrage die onze school geleverd heeft, staat de naam van de Nicolaasschool groot op de bus!
2015 03 bus 01

2015 03 bus 02

2015 03 bus 03 geldmeterDankzij ieders inzet hebben we afgelopen 2 jaar met z’n allen al €7823,52 opgehaald! Een geweldig bedrag, waar weer veel kinderen goed onderwijs mee kunnen krijgen.

Omdat we dit zoveel mogelijk kinderen gunnen, houden we binnenkort weer de eieractie. We hopen natuurlijk dat iedereen zoveel mogelijk eieren verkoopt voor de kinderen in Nepal. En wie krijgt dit jaar het gouden ei en dus een leuke verrassing?

In juni gaan we oud ijzer inzamelen voor het Kiran Fonds.
Bewaart u het vast?