We zijn begonnen aan de feestelijke decembermaand. Vrijdag bezoekt Sinterklaas onze school. Natuurlijk is de Ouderraad daar aanwezig om de kinderen heerlijke chocomel in te schenken en om sfeervolle foto’s te maken. Na het heerlijk avondje maken we ons op voor Kerst. Dit jaar is er geen Kerstmarkt. De kinderen dineren 17 december op school en ouders kunnen elkaar op dat moment buiten treffen met een lekker warm drankje en een hapje.
Inmiddels hebben we de ouder- en schoolreisbijdragen binnen en is de begroting voor 2016 vastgesteld. Hartelijk dank voor uw bijdrage! De Ouderraad zorgt voor een goede en zorgvuldige besteding.


Na de Kerstvakantie gaan de kinderen op dinsdag 5 januari weer naar school. Wij ontmoeten u ’s ochtends graag voor een nieuwsjaarsgroet en schenken u dan een lekkere kop koffie of thee. Tot die tijd wensen we u een heerlijke decembermaand en een goed begin van het nieuwe jaar!