sinterklaas 2016Deze week heeft de naamgever van onze school zijn verjaardag gevierd. Het was een groot feest! De jongste kinderen hebben een bezoek gebracht aan Sint en zijn pieten. In de midden– en bovenbouw was er veel werk gemaakt van de surprises, een middel om elkaar iets te gunnen!

Er zijn heel veel foto's gemaakt tijdens het Sinterklaasfeest. U kunt de foto's vinden op deze site onder Foto's.

samen naar 2017Het ene feest is nog maar net geweest en het volgende dient zich al aan.
Kerstmis, een feest wat wereldwijd wordt gevierd. Alsof de vele, religieuze, culturele, etnische en sociale grenzen er niet meer toe doen. Het is een moment waarop we op zoek gaan naar wat ons bindt in plaats van wat ons scheidt. Blijkbaar is er een universeel verlangen naar vrede en warmte die de conflicten en kilte in de rest van het jaar kunnen overwinnen. Voor even zijn de mensen van goede wil….