Tijdens de Kinderboekenweek organiseert Bruna een actie: ‘Sparen voor je schoolbieb’
Graag willen wij als school meedoen aan deze actie want ook wij willen graag het (voor)lezen van kinderboeken stimuleren. Door deel te nemen aan deze actie kunnen we onze schoolbibliotheek uitbreiden met de nieuwste en leukste kinderboeken!
Hoe meer ouders en kinderen er meedoen, hoe meer boeken we kunnen uitzoeken!
Hoe werkt de actie?
U koopt van 3 t/m 14 oktober 2018 één (of meerdere) kinderboek(en) bij Bruna in de winkel of op de website van Bruna en levert de kassabon in op school. School levert de kassabonnen in bij de Bruna. Bruna telt de kassabonbedragen na inlevering bij elkaar op en de school ontvangt een waardebon. De school mag voor 20% van het totale kassabonbedrag nieuwe leesboeken uitzoeken in een Bruna-winkel.